Şezlong Fiyatları 2020 2024 • Güncel Fiyatlar

Şezlong Fiyatları 2020

Şezlong Fiyatları

Üzerinde uzanılabilecek şekilde tasarlanılan ve üzerine minder koyulan, havlu serilen taşınabilir koltuklar şezlong olarak isimlendirilmektedir. Dünya genelinde popüler olması on dokuzuncu yüzyıla denk gelmektedir. Bahçelerde, deniz kenarlarında, otellerde, tatil köylerinde, villalarda açık ve kapalı havuzlarda ve daha pek çok yerde karşımıza çıkan bu ürün, güneşten daha fazla yararlanabilmek için oldukça işlevseldir. Bu ürünün pek çok çeşidinin bulunması şezlong fiyatları açısından farklılık oluşturmuştur. Plastik, demir, ahşap, fileli, şişme gibi çeşitleri mevcuttur. Bu ürünleri daha çok renk renk plaj havluları ile görmeye alışkın olsak dahi ayrıca minderler ile de kullanmak mümkündür.

İyi Bir Şezlong Nasıl Olmalıdır?

Arkalığının ayarlanabilir olması bir şezlongda olması gereken en önemli özelliklerdendir. Böylece üründen maksimum konfor alabilirsiniz. Kol desteğinin bulunup bulunmayışı da konforunuz açısından oldukça önemlidir. Sizin için alınacak olan en iyi şezlong kaliteli, yüksek konfor sağlayan, arkalığı ayarlanabilen, taşınabilirliği kolay olan ve uygun fiyatlarla satın alınabilendir. Tüm bunların yanı sıra göz zevkinize hitap etmesi de oldukça önemlidir. Dayanıklılık, görünüm, konfor ve ağırlık taşıma gibi ölçütlere bağlı olarak kendiniz için en doğru olan ürünü seçebilirsiniz.

Şezlong Fiyatları 2020

Şezlong Çeşitleri ve Değişen Fiyatları

Şezlong fiyatları hem alınan yere, hem alınan adet sayısına hem de kullanılan malzemeye göre değişiklik göstermektedir. Plastik şezlonglar için fiyat karşılaştırılması yapıldığında ortalama adet fiyatları 300 ila 600 lira arasında değiştiği görülmektedir. Plastik ayağı ve alüminyum gövdesi bulunan ürünlerin ise adet fiyatları 4.000 ila 5.000 lira arasındadır.

Kumaş fileye sahip olan ahşap ürünlerde ise adet fiyatları 240 ila 500 lira arasında farklılık göstermektedir. Kumaş fileler için farklı renk ve desen seçenekleri mevcuttur. Zevkinize uygun olan şekilde seçiminizi gerçekleştirebilirsiniz.

Ahşap katlanabilen şezlonglarda adet fiyatı 730 ila 1.000 lira aralığındadır. Fileli şezlong olarak bilinen ürünlerde ise adet fiyatı 800 ila 5. 000 lira arasında değişmektedir.

Şişme olanlar ise en ucuz çeşittir. Fiyat aralığı 35 lira ile 370 lira arasında değişmektedir. Bir diğer seçenek ise katlanır minder şezlonglardır ve fiyatları 65 ila 100 arasında değişmektedir. Sadece minder almak isterseniz ise ödeyeceğiniz para 35 ile 270 lira arasında olacaktır. Çeşitli renk seçenekleri mevcuttur.

Değişen fiyatlardan da anlaşılacağı üzere her bütçeye uygun ürün satıcılardan temin edilebilir.  Sizler için derlediğimiz şezlong fiyatları umarız ki kafanızda bir tablo oluşmasını sağlamıştır. Güzel günlerde, güneşin tadını doyasıya çıkarmanızı dileriz.

Bir sonra ki yazımız 2020 şezlong kiraları bölgesel olarak hazırlanmaktadır. Antalya şezlong kiraları,bodrum şezlong kiraları,altınoluk şezlong kiraları genel olarak işleyeceğimiz bölgelerimiz olacaktır.


Hiç yorum yapılmamış.

Yorum yap