Migros Rom Fiyatları 2022 Ağustos » Zamlı En Güncel Rom Fiyat Listesi

Migros Rom Fiyatları

18 / 100

Ocak 2019 tarihinde yapılan alkollü içecek vergi artışından sonra rom fiyatları da alkollü içecek firmaları tarafından değiştirilmiştir. 12th Ağustos 2022 tarihi itibari ile alkollü içecek dağıtıcıları tarafından tavsiye edilen en güncel rom fiyatları detaylı liste halinde sizlerle.

Türkiye Cumhuriyeti’nde alkollü içeceklere son olarak 3 Ocak 2019 tarihinde %13.48 oranında zam yapılmıştır. Aşağıda bulunan fiyatlar, 2019 güncel rom zamlı liste fiyatı olarak yayınlanmıştır. Aşağıda yer alan fiyatlar tek bir Migros mağazası baz alınarak düzenlenmiştir. Diğer mağazalarda fiyatlar değişiklik gösterebilir.

Mey İçki Sanayii Tic. A.Ş, Topkapı İçecek Dağıtım A.Ş ve Pernod Ricard Turkey isimli alkollü içecek dağıtıcılarının en güncel rom fiyatları aşağıda bulunan listelerde yer almaktadır. Yukarıda yer alan navigasyon aracılığıyla fiyatı hakkında bilgi almak istediğiniz rom içecek markasına tıklayarak daha hızlı bilgi edinebilirsiniz.

Aşağıda yer alan güncel rom fiyatları son yapılan fiyat güncellemesi ile birlikte 3 Ocak 2019 tarihinde yapılan fiyat güncellemesine göre düzenlenmiştir. Aşağıda yer alan fiyatlara KDV dahildir.

Sitemiz üzerinde herhangi bir alkollü içeceğin tanıtımı veya satışı söz konusu değildir. enguncelfiyatlar.com, okuyucularına sadece alkollü ürünlerin fiyatlarını sunar, bilgilendirir. Sitede yer alan tüm rom fiyatları günlük olarak kontrol edilerek güncellenir.

İşte en yalın ve en saf hali ile Captain Morgan, Zacapa, Havana Club rom fiyatları listesi;

Güncel Migros Captain Morgan Rom Fiyatları Listesi

Yılbaşında yapılan alkollü içecek fiyat düzenlemeleri ve vergilendirmenin artmasından sonra alkollü içecek firmalarının tavsiye ettiği fiyatlara göre Migros tarafından düzenlenen, 12th Ağustos 2022 tarihi itibari ile tavsiye edilen güncel Captain Morgan Rom fiyatları ve çeşitleri şu şekildedir;

Migros Captain Morgan Rom Fiyatları (Ağustos 2022)
ÜrünFiyatı
70 lik Captain Morgan Gold Rom Fiyatı90,00 TL
70 lik Captain Morgan White Rom Fiyatı175,00 TL

Captain Morgan Rom fiyatları son yapılan fiyat güncellemesi ile birlikte 3 Ocak 2019 tarihinde güncellenmiştir.

Güncel Migros Zacapa Rom Fiyatları Listesi

Yılbaşında yapılan alkollü içecek fiyat düzenlemeleri ve vergilendirmenin artmasından sonra alkollü içecek firmalarının tavsiye ettiği fiyatlara göre Migros tarafından düzenlenen, 12th Ağustos 2022 tarihi itibari ile tavsiye edilen güncel Zacapa Rom fiyatları ve çeşitleri şu şekildedir;

Migros Zacapa Rom Fiyatları (Ağustos 2022)
ÜrünFiyatı
70 lik Zacapa Rom Fiyatı355,00 TL

Zacapa Rom fiyatları son yapılan fiyat güncellemesi ile birlikte 3 Ocak 2019 tarihinde güncellenmiştir.

Güncel Migros Havana Club Rom Fiyatları Listesi

Yılbaşında yapılan alkollü içecek fiyat düzenlemeleri ve vergilendirmenin artmasından sonra alkollü içecek firmalarının tavsiye ettiği fiyatlara göre Migros tarafından düzenlenen, 12th Ağustos 2022 tarihi itibari ile tüketicilere satış için tavsiye edilen güncel Tres Magueyes Rom fiyatları ve çeşitleri şu şekildedir;

Migros Tres Magueyes Rom Fiyatları (Ağustos 2022)
ÜrünFiyatı
70 lik Havana Club Anejo 3 Anos Rom Fiyatı182,50 TL
70 lik Havana Club Anejo 7 Anos Rom Fiyatı220,00 TL
70 lik Havana Club Seleccion De Maestros Rom Fiyatı300,00 TL

Tres Havana Club rom fiyatları son yapılan fiyat güncellemesi ile birlikte 3 Ocak 2019 tarihinde güncellenmiştir.

Yukarıda belirtilen güncel rom fiyatları listesi sadece Türkiye Cumhuriyeti sınırları çerçevesinde faaliyet gösteren tekel ve market satış fiyatlarıdır. Bu fiyatlar Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’nde geçerli değildir!

Arama Sözcükleri: 20 lik rom kaç para, 35 lik rom ne kadar, 70 lik rom ne kadar, 50 lik rom ne kadar, 100 lük rom ne kadar, 35 lik rom kaç para, 50 lik rom kaç para, 70 lik rom kaç para, 100 lük rom kaç para, 70 lik rom kaç tl, rom çeşitleri, avion rom fiyatları, Zacapa rom kaç lira, Captain Morgan rom kaç lira, en ucuz rom hangisi, en ucuz rom ne kadar, Havana Club rom kaç tl, en ucuz rom ne kadar

Migros Rom Fiyatları


Hiç yorum yapılmamış.

Yorum yap