Rom Fiyatları 2024 • Zamlı En Güncel Rom Fiyat Listesi • Güncel Fiyatlar

Rom Fiyatları

77 / 100

Rom fiyatları, son yapılan zamlardan sonra güncellenmiştir. 30th Mayıs 2024 tarihi itibari ile alkollü içecek dağıtıcıları tarafından tavsiye edilen en güncel rom fiyatları detaylı liste halinde sizlerle.

Türkiye Cumhuriyeti’nde alkollü içeceklere son olarak 3 Ocak 2023 tarihinde %13.48 oranında zam yapılmıştır. Aşağıda bulunan fiyatlar, 2023 güncel rom zamlı liste fiyatı olarak yayınlanmıştır. Süpermarket ve havalimanlarında bulunan freeshop marketlerde fiyatlar işletmelerin yapmış olduğu indirim ve kampanyalardan ötürü değişiklik gösterebilir. Güncel Migros rom fiyatları veya CarrefourSA rom fiyatları listesine de sitemiz üzerinden ulaşabilirsiniz.

Mey İçki Sanayii Tic. A.Ş, Topkapı İçecek Dağıtım A.Ş ve Pernod Ricard Turkey isimli alkollü içecek dağıtıcılarının en güncel rom fiyatları aşağıda bulunan listelerde yer almaktadır. Yukarıda yer alan navigasyon aracılığıyla fiyatı hakkında bilgi almak istediğiniz rom içecek markasına tıklayarak daha hızlı bilgi edinebilirsiniz.

Aşağıda yer alan güncel rom fiyatları son yapılan fiyat güncellemesi ile birlikte 3 Ocak 2023 tarihinde yapılan fiyat güncellemesine göre düzenlenmiştir. Fiyatlara KDV dahildir. Migros, CarrefourSA gibi süpermarket zincirlerinde düzenlenen kampanya veya indirimler zincir marketlerin perakende satış fiyatıdır, aşağıda yer alan fiyatlarda değişiklik gösterebilir. Listemizde yer alan fiyatlar tüketicilere tavsiye edilen satış fiyatlarıdır.

Sitemiz üzerinde herhangi bir alkollü içeceğin tanıtımı veya satışı söz konusu değildir. enguncelfiyatlar.com, okuyucularına sadece alkollü ürünlerin fiyatlarını sunar, bilgilendirir. Sitede yer alan tüm rom fiyatları günlük olarak kontrol edilerek güncellenir.

İşte en yalın ve en saf hali ile Captain Morgan, Zacapa, Havana Club rom fiyatları listesi;

Güncel Captain Morgan Rom Fiyatları Listesi

Son yapılan alkollü içecek zammı sonrasında içki dağıtıcı firmaları tarafından düzenlenen, 30th Mayıs 2024 tarihi itibari ile tavsiye edilen güncel Captain Morgan Rom fiyatları ve çeşitleri şu şekildedir;

Captain Morgan Rom Fiyatları Fiyatları (Mayıs 2024)
Ürün Fiyatı
70 lik Captain Morgan Gold Rom Fiyatı 90,00 TL
70 lik Captain Morgan White Rom Fiyatı 175,00 TL

Captain Morgan Rom fiyatları son yapılan fiyat güncellemesi ile birlikte 3 Ocak 2023 tarihinde güncellenmiştir.

Güncel Zacapa Rom Fiyatları Listesi

Son yapılan alkollü içecek zammı sonrasında içki dağıtıcı firmaları tarafından düzenlenen, 30th Mayıs 2024 tarihi itibari ile tavsiye edilen güncel Zacapa Rom fiyatları ve çeşitleri şu şekildedir;

Zacapa Rom Fiyatları Fiyatları (Mayıs 2024)
Ürün Fiyatı
70 lik Zacapa Rom Fiyatı 355,00 TL

Zacapa Rom fiyatları son yapılan fiyat güncellemesi ile birlikte 3 Ocak 2023 tarihinde güncellenmiştir.

Güncel Havana Club Rom Fiyatları Listesi

Son yapılan alkollü içecek zammı sonrasında içki dağıtıcı firmaları tarafından düzenlenen, 30th Mayıs 2024 tarihi itibari ile tüketicilere satış için tavsiye edilen güncel Tres Magueyes Rom fiyatları ve çeşitleri şu şekildedir;

Tres Magueyes Rom Fiyatları Fiyatları (Mayıs 2024)
Ürün Fiyatı
70 lik Havana Club Anejo 3 Anos Rom Fiyatı 182,50 TL
70 lik Havana Club Anejo 7 Anos Rom Fiyatı 220,00 TL
70 lik Havana Club Seleccion De Maestros Rom Fiyatı 300,00 TL

Tres Havana Club rom fiyatları son yapılan fiyat güncellemesi ile birlikte 3 Ocak 2023 tarihinde güncellenmiştir.

Yukarıda belirtilen güncel rom fiyatları listesi sadece Türkiye Cumhuriyeti sınırları çerçevesinde faaliyet gösteren tekel ve market satış fiyatlarıdır. Bu fiyatlar Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’nde geçerli değildir!

Arama Sözcükleri: 20 lik rom kaç para, 35 lik rom ne kadar, 70 lik rom ne kadar, 50 lik rom ne kadar, 100 lük rom ne kadar, 35 lik rom kaç para, 50 lik rom kaç para, 70 lik rom kaç para, 100 lük rom kaç para, 70 lik rom kaç tl, rom çeşitleri, avion rom fiyatları, Zacapa rom kaç lira, Captain Morgan rom kaç lira, en ucuz rom hangisi, en ucuz rom ne kadar, Havana Club rom kaç tl, en ucuz rom ne kadar

Rom Fiyatları


Hiç yorum yapılmamış.

Yorum yap