Daha Verimli Çalışmak için Google Workspace 2024 • Güncel Fiyatlar

Daha Verimli Çalışmak için Google Workspace

20 / 100

Eski adı G-Suite olan Google Workspace, Gmail, Drive, Dokümanlar, Takvim gibi birçok uygulamayı içinde barındıran ve işletmelere yönelik bir hizmettir. Google Workspace, işletmenizi yönetmeyi, ortak çalışmayı ve koordinasyonu kolaylaştırır. İş yönetiminde zaman tasarrufu sağlayarak müşterilere odaklanmak için daha fazla zamanınız kalır. Peki, iş ortağınız Google Workspace nedir? Hangi uygulamaları içerir?

Daha Verimli Çalışmak için Google Workspace

Google Workspace Nedir?

Workspace, Google’in alt yapısını kullanan Bulut Tabanlı bir yazılım hizmetidir. Birlikte çalışmayı daha kolay hale getiren Google Workspace ile daha doğru ve hızlı kararlar alabilirsiniz. İnternet bağlantısına ihtiyaç duymadan gerçek zamanlı olarak dosyalar üzerinde çalışma yapmanıza imkan tanıyan Google Workspace, tüm ihtiyaçlarınıza yönelik uygulamalarıyla beklentinizi karşılar. Google Workspace Nedir sorusunu yanıtladık. Şimdi Google Workspace uygulamalarına bir göz atalım.

 • Kurumsal Gmail Hesabı: Yeni bir altyapı hizmetine gerek olmadan bireysel Gmail Hesabınızdaki altyapıyı kurumsal hesabınızda da kullanabilirsiniz. Kurumsal e-postalarınıza dilediğiniz tarayıcıdan ulaşmak çok kolay.
 • Google Meet (Toplantı): Toplantılarınızı düzenlerken Google Meet kullanmanın avantajlarından faydalanabilirsiniz. Dilerseniz ekranınızı diğer katılımcılara açabilir, veya teknik destekler için bu işlemi yapabilirsiniz.
 • Google Chat: Google Chat doğrudan ve grup mesajlaşmasına imkan tanır. Böylelikle ekibiniz ile ortak çalışmanız çok daha kolay olacaktır.
 • Google Calendar (Takvim): Mobil cihazlarınızı veya bilgisayarınızı kullanarak işiniz ile ilgili toplantılar düzenleyebilir ve İstediğiniz aralıkta size hatırlatılması için özelleştirebilirsiniz.
 • Google Drive: Google Drive kullanarak dosyalarınızı depolayabilir ve bu dosyalar mobil cihazlardan veya bilgisayarınızdan istediğiniz zaman ulaşabilirsiniz.
 • Google Docs (Dokümanlar): Dosyalarınız üzerinde aynı anda birden fazla kişinin çalışmasına imkan veren Google Docs ile İşbirliği yapmak çok kolay.
 • Google Sheets (E-Tablolar): Diğer sistemler ile uyumlu olan Google Sheets ile tablolarınızı güvenli bir şekilde hazırlayabilir ve paylaşabilirsiniz.
 • Google Slides (Slaytlar): Sıfırdan veya hazır şablonlar kullanarak sunular hazırlayabilir ve çevrimiçi sunumlarınız üzerinde ortak çalışmalar yapabilirsiniz.
 • Google Forms (Formlar): Profesyonel görünüme sahip anketler hazırlamak için Google Forms uygulamasını kullanabilirsiniz. Anketinizi yanıtlayan kişiler için de e-posta bildirimi alırsınız.
 • Google Sites (Siteler): İşletmeniz için kullanışlı bir internet ağı oluşturarak iletişimi artırabilirsiniz.
 • Google Keep (Not Defteri): Her şeyin gözünüzün önünde olması adına notlar alırken yaptığınız tüm değişikler senkronize bir şekilde kaydedilir.

HTekin Dijital Web Çözümleri

HTekin Dijital Web Çözümleri Ajansı, Google Workspace iş ortağınız olarak sizlere destek ve eğitim hizmeti sunmaktadır. Google Workspace’in sunduğu avantajlardan faydalanabilmeniz için kurumsal Gmail hesaplarınızın ve diğer uygulamaların kurulumunu gerçekleştirir. İşletmenizin dijital ortama taşınması sürecinde veri kaybını önlemek ve güvenli taşınma sağlamak için veri taşıma işlemini üstlenir. Kurulum tamamlandıktan sonra ise karşılaştığınız herhangi bir problemde yenilikçi çözümler sunmak için destek vermeye devam eder.

 


Hiç yorum yapılmamış.

Yorum yap