Vermut Fiyatları 2024 Haziran • Zamlı En Güncel Martini Fiyat Listesi

Vermut Fiyatları

21 / 100

Nadir satışı yapılan ve pek az kesimin tükettiği vermut fiyatları yayında. 17th Haziran 2024 tarihi itibari ile alkollü içecek dağıtıcıları tarafından tavsiye edilen en güncel Vermut fiyatları detaylı liste halinde sizlerle.

Ülkemizde alkollü içeceklere son olarak 3 Ocak 2023 tarihinde %13.48 oranında zam yapılmıştır. Aşağıda bulunan zamlı Vermut fiyatları, 2023 güncel Vermut fiyatı olarak yayınlanmıştır. Süpermarket ve havalimanlarında bulunan freeshop marketlerde fiyatlar işletmelerin yapmış olduğu indirim ve kampanyalardan ötürü değişiklik gösterebilir. Güncel Migros Vermut fiyatları veya CarrefourSA Vermut fiyatları listesine de sitemiz üzerinden ulaşabilirsiniz.

Mey İçki Sanayii Tic. A.Ş ve Pernod Ricard Turkey isimli alkollü içecek dağıtıcılarının en güncel Vermut fiyatları aşağıda bulunan listelerde yer almaktadır. Yukarıda yer alan navigasyon aracılığıyla fiyatı hakkında bilgi almak istediğiniz Vermut içecek markasına tıklayarak daha hızlı bilgi edinebilirsiniz.

Aşağıda yer alan güncel Vermut fiyatı son yapılan fiyat güncellemesi ile birlikte 3 Ocak 2023 tarihinde yapılan fiyat güncellemesine göre düzenlenmiştir. Fiyatlara KDV dahildir. Migros, CarrefourSA gibi süpermarket zincirlerinde düzenlenen kampanya veya indirimler zincir marketlerin perakende satış fiyatıdır, aşağıda yer alan fiyatlarda değişiklik gösterebilir. Listemizde yer alan fiyatlar alkollü içecek dağıtıcıları tarafından tüketicilere tavsiye edilen satış fiyatlarıdır.

Sitemiz üzerinde herhangi bir alkollü içeceğin tanıtımı veya satışı söz konusu değildir. enguncelfiyatlar.com, okuyucularına sadece alkollü ürünlerin fiyatlarını sunar, bilgilendirir. Sitede yer alan tüm Vermut fiyatları günlük olarak kontrol edilerek güncellenir.

Güncel Vermut Fiyat Listesi

Ülkemizde en son yapılan alkol zamlarından sonra Vermut fiyatları da değişiklik göstermiştir. Yapılan zam sonrası alkollü içecek dağıtıcı ve üreticileri tarafından düzenlenen, 17th Haziran 2024 tarihi itibari ile tavsiye edilen güncel Vermut fiyatları ve çeşitleri şu şekildedir;

h2

Vermut Fiyatları (Haziran 2024)
Ürün Fiyatı
75 lik Martini Bianco Fiyatı 175,00 TL
75 lik Martini Extra Dry Fiyatı 180,00 TL
75 lik Martini Rosso Fiyatı 177,50 TL

Vermut fiyatları son yapılan fiyat güncellemesi ile birlikte 3 Ocak 2023 tarihinde güncellenmiştir.

Yukarıda belirtilen güncel Vermut fiyatları sadece Türkiye Cumhuriyeti sınırları çerçevesinde faaliyet gösteren tekel ve market satış fiyatlarıdır. Bu fiyatlar Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’nde geçerli değildir!

Arama Sözcükleri: 20 lik Vermut kaç para, 35 lik Vermut ne kadar, 70 lik Vermut ne kadar, 50 lik Vermut ne kadar, 100 lük Vermut ne kadar, 35 lik Vermut kaç para, 50 lik Vermut kaç para, 70 Vermut kaç lira, Vermut kaç tl, vermut kıbrıs

Vermut Fiyatları


Hiç yorum yapılmamış.

Yorum yap