Smirnoff Votka Fiyatları 2024 • Güncel Fiyatlar

Smirnoff Votka Fiyatları

83 / 100

smirnoff votka fiyatları

smirnoff votka fiyatları

Smirnoff votka, yaz sıcaklıklarının bastırdığı bugünlerde serinlemek adına seçenek olan votka çeşitlerindendir. Böylelikle serinlemek konusunda sizlere yardımcı olacaktır. Smirnoff votka eğlence merkezlerinde veya arkadaş ortamında çok sık tercih edilen bir votkadır. Kişilerin beğenisiyle uzun zamanlardır bizlere hizmet sunmaya devam etmektedir.

Şu anda günümüzde 150’den fazla ülkede satışa sunulmaktadır. Bu ülkelere toplam verilen kasa miktarı 15 milyon kasadan daha fazladır. Her tada uygun birden fazla çeşidi bulunmaktadır. Bu çeşitlilik, kişileri daha çok yeni tat denemesini sağlamış oldu.

Smirnoff Votka Nerenin?

Smirnoff votka nerenin ve ne zamandan beri bizlere satış hizmeti sunmaktadır? Smirnoff North ve Smirnoff İce çeşitleriyle piyasaya adımını atan Smirnoff votka, 1800 yıllarından beri bizlerledir.

smirnoff votka nerenin

smirnoff votka nerenin

Ivan Smirnoff, Rusya’da 1800 senelerinden hemen önce kendi votkasının çalışmalarını gerçekleştirmiştir. Başarılı geçen çalışmalarının karşılığını yaklaşık 30 sene boyunca en güzel şekilde almıştır. Bu geçen 30 sene boyunca Rus saraylarına içkisiyle hizmet vermiştir.

Rusya sınırları ile yetinmek istemeyen Ivan, gözünü Amerika’ya dikmiştir. O dönemlerde Amerika’da genellikle viski içilmekteydi. Yeni bir içki çeşidini tanıtmanın çok da kolay olmayacağını ama bunu başarabileceğini düşünen Ivan, harekete geçti. Gerçekten de hedeflediği gibi kendi votkasını Amerikalılara tanıtmış.

Smirnoff votka, artık Amerikalıların da vazgeçilmez içkisi haline gelmiş. Anlaşılan o ki, bugünlere kadar bu ismin gelmesinin ardında büyük bir azim yatmaktadır. Ivan’ın çabasındaki aşk ve içinde kopan fırtınalar, onu Dünya çapında tanınan birisi haline getirmiştir.

Smirnoff Votka Nasıl İçilir?

Smirnoff votka nasıl içilir sorusundan öte daha çok ne şekilde tüketilir konusu önemlidir. Glutensiz ve GDO içermeyen votkadan tutun da çeşit çeşit aromalara kadar seçenek sunan birçok seçenek sunmaktadır. Genellikle kokteyl ve Martini şekilde tüketilmektedir. Pek çok kişiye hitap ediyor olması sayesinde gerçek anlamda yoğun bir talep almaktadır.

Smirnoff Votka Çeşitleri Nelerdir?

Smirnoof Votka No:21

Gluten sorunu yaşayan kişiler için özel olarak tasarlanan bu votkada GDO içermeyen mısır yer almaktadır.

Smirnoff 90 Votka

90 Proof isminden yola çıkmaktadır. Buna göre 45º alkol oranına sahip olduğunu anlamak mümkündür. Gluten duyarlığı olan kişiler birebirdir. Ayrıca Martiniler ve kokteyller için en ideal votka çeşididir.

Smirnoff 100 Votka

100 Proof’tur yani 50º alkol oranındadır. Glutensiz olması nedeniyle Gluten duyarlılığı yaşayan kişilere çeşit olmuştur. Moscow Mule ve Martini için kullanılmaktadır.

Smirnoff Yeşil Elma ve Üzüm

Smirnoff votka içerisinde bu iki ürün de önceki saydıklarımız gibi glutensizdir. Gluten duyarlılığı yaşayan kişiler için büyük bir hizmet olan bu durum, özellikle tercih sebebi olmaktadır.

Smirnoff Aromaları

Özel çeşitleri dışında bir de meyve aromaları ile dikkat çekmektedir. Belli ki Ivan Smirnoff, bu konu hakkında iyi çalışmış.

Greyfurt, yaban mersini, çilek, vişne, kızılcık, nar, limon, misket limonu, portakal ve şeftali aromaları çeşitleriyle Smirnoff içkisi bulunmaktadır.

Smirnoff Votka Fiyatları Nelerdir?

Smirnoff Votka Fiyatları, günümüzde çok sık bir şekilde içki fiyatlarında değişiklikler meydana gelmektedir. Smirnoff votka 2023 yılı için güncel fiyat listesi aşağıdaki gibidir:

 • 35’lik Smirnoff Kırmızı: 95 TL
 • 50’lik Smirnoff Kırmızı: 132 TL
 • 70’lik Smirnoff Kırmızı: 183 TL
 • 100’lük Smirnoff Kırmızı: 253 TL
 • 70’lik Smirnoff North: 155 TL
 • 70’lik Smirnoff Ahududu: 183 TL
 • 70’lik Smirnoff Elma Red: 183 TL
 • 70’lik Smirnoff Vanilya: 183 TL
 • 70’lik Smirnoff Narenciye: 183 TL
 • 70’lik Smirnoff Portakal: 183 TL
 • 70’lik Smirnoff Nane: 175 TL
 • 70’lik Smirnoff Espresso: 183 TL
 • 70’lik Smirnoff Yeşil Elma: 183 TL

Bazı aranma kelimeleri :Smirnoff Vodka,En iyi votka,Smirnoff North Fiyat,Bazooka Votka,Absolut Votka Fiyat,Nemiroff votka,Votka markaları,Votka Fiyatları 2023.

Sıkça Sorulan Sorular

Ivan Smirnoff, Rusya’da 1800 senelerinden hemen önce kendi votkasının çalışmalarını gerçekleştirmiştir. Başarılı geçen çalışmalarının karşılığını yaklaşık 30 sene boyunca en güzel şekilde almıştır. Bu geçen 30 sene boyunca Rus saraylarına içkisiyle hizmet vermiştir.

Smirnoff votka nasıl içilir sorusundan öte daha çok ne şekilde tüketilir konusu önemlidir. Glutensiz ve GDO içermeyen votkadan tutun da çeşit çeşit aromalara kadar seçenek sunan birçok seçenek sunmaktadır.


Hiç yorum yapılmamış.

Yorum yap