2024 Skoda Scala Fiyat Listesi ve Yakıt Tüketimi • Güncel Fiyatlar

Skoda Scala Fiyat Listesi ve Yakıt Tüketimi

82 / 100

Skoda Scala, Türkçe anlamı ‘merdiven’ olan Scala kelimesi ile zirveye doğru basamakları tek tek çıkacağını bize göstermiş oldu. C segmenti hatchback segmentindeki otomobillere rakip olacak şekilde tasarlanan Skoda Scala tasarımı daha önce 2018 Paris Otomobil Fuarı’nda Škoda Vision RS konsepti olarak tanıtılmıştı. Kendi gelişimi içerisinde sıkı değişikliklere giden otomobil üreticisi, 2021 Modelinde teknik özellikleri ve fiyatlarıyla da müşterisinin ilgi odağı haline gelecek bir araç çıkardığını bize gösteriyor.

Skoda Scala ve Teknoloji

Şirketin ‘’Aklın Yeni Sürümü’’ olarak nitelendirdiği araç gerek çok yönlülüğüyle gerek kullanışlı olmasıyla da müşterileriyle, teknolojinin tüm olanaklarını buluşturmuştur. Cesur görünümünün altında yatan üst düzey bağlantıları ve sürüş güvenliğini bir arada bulundurması sebebiyle de müşterilerinin kalbini okşamayı başarmış gibi görünüyor.

Skoda Scala ve Tasarım

Vision Rs’le bize ilerleyen süreçler hakkında yenilikçi ve dinamik işler başaracağının ön gösterimini yapan otomobil üreticisi, sportif tasarımıyla da iddialı bir araç ürettiğini gözler önüne sermiştir.

Akıllı çözümlerle müşterisiyle buluşan Skoda Scala, konfor alanında getirdiği teknik çözümlerle ve pratikliğiyle kullanıcılarının seyahatlerini birinci sınıf hale getirmek konusunda epey yol katetmiş görünüyor.

2021 Model Skoda Scala İç Mekanlarda Üst Düzey Konfor

-Sürücü ve yolcu ceplerinde bulunan 1,5 litre şişe tutucu bulundurmasıyla istenmeyen durumların yaşanmasının önüne geçmiş bulunuyor.

-Bagaj sabitleme fileleriyle eşyalarınızı sabitleyebilir, bagaj askı aparatıyla da kullanışlı bir hacim sağlayabilirsiniz. Eşyalarınız artık daha düzenli.

-Çift bölgeli klima sistemiyle üst düzey konfor aracınızın tam içinde olacak.

Kullanımındaki Pratikliklerle Hafif Bir Sürüş Sağlayacak

– Boyutları sayesinde şehir içi kullanım için gerçek bir reçete olacaktır.

– Yokuş kalkış sistemi sayesinde rampalarda aracın kayması artık tarihe karışıyor.

– Arka park kamerası ve park sensörleriyle aracınızı park etmek hiç bu kadar kolay olmamıştı.

Tasarımındaki dinamiklikle akıllara kazınacaksınız

– Panoramik cam tavanla dünyayı algılayış şeklimizi değiştiren bu araç, dışarıdan görünümüyle de gece ve gündüzü yeniden tanımlamaktadır. Dış dünyayı farklı bir açıdan görülmesine olanak sağlayan tasarımıyla, tasarım konusunda iddialı olmanın anlamını rakiplerine öğretecek gibi duruyor.

– Dinamik arka sinyal lambalarındaki Top Ledler sayesinde eşsiz görünümüyle hafızalarda yer edinecek bir tasarım imkanı sunuyor.

Bagajınızı Doldurmak Sizin İçin Kolay Olmayabilir

467 litre bagaj hacmine sahip araç, arka koltuklar yatırıldığı zaman 1410 litreye kadar çıkabilmekte ve uzunluk olarak yaklaşık 2,5 metre kullanılabilir alan bırakmaktadır.

Skoda Scala Motor Seçenekleri

Skoda Scala 1,0 TSI, 1,5 TSI ve 1,6 TDI olmak üzere ikisi benzinli biri dizel motor seçenekleri mevcuttur. Sportif sürüş keyfi ve yakıt tüketimindeki verimliliği konusunda kendine güvenen bir model ürettiğini piyasaya duyurmuş bir modeldir.

Skoda Scala Dijital Gösterge Paneli

Skoda Scala 10,25’’ boyutundaki dijital gösterge paneli, 1280×480 piksel çözünürlüklü yüksek kaliteli ekranıyla ses, telefon, araç durumu, sürüş verileri, destek sistemleri ve opsiyonel olarak yer alan navigasyonu sayesinde kullanıcılarına büyük bir kolaylık sağlıyor.

Güvenlik Şart

Aracın toplamda 6 tane bulunan hava yastığı, içerideki kişileri sert çarpmalara karşı koruyacak şekilde yerleştirilmiş olup isteğe göre 9 adete de çıkarılabilmektedir.

Aydınlatma

Full LED Aydınlatma grubu sayesinde, kristal bir görünümle güçlü bir fark edilebilirlik sağlamakta ve ayırt edici bir görünüme sahiptir.

Şerit Değiştirme Sensörü

Arkasında bulunan radar sensörü sayesinde, 70 metreye kadar mesafe taraması yapabiliyor olması bakımından aktif bir şerit değiştirme kolaylığı ve sürüş güvenliği sağlamaktadır.

Şerit Takip Asistanı

Şerit takiplerini kolaylaştırmak için dikiz aynasına konumlandırılmış özel kameralar sayesinde, şerit takibini algılar ve gerekli direksiyon hareketleriyle yol tutuşunu kolaylaştırmayı amaçlar.

Geri Manevra Uyarı Asistanı

Arka bölümde bulunan sensörler sayesinde yaklaşmakta olan aracı algılar ve sesli olarak uyarır. Gerekmesi halinde ise herhangi bir kazaya sebebiyet vermemesi için otomatik fren sistemini aktive eder.

Araç Aksesuarları

Kumaş paspaslar, bisiklet sabitleme aparatı, multimedya sabitleyici, askı aparatı, köpek emniyet kemeri ve yükleme paspası yer almaktadır.

SKODA SCALA TEKNİK ÖZELLİKLER

Motor Özellikler:

Skoda Scala Motor Özellikleri

Skoda Scala Motor Özellikleri

Performans Özellikleri:

Skoda Scala Performans Özellikleri

Skoda Scala Performans Özellikleri

Skoda Scala Yakıt Tüketimi

Skoda Scala Yakıt Tüketimi

Skoda Scala Yakıt Tüketimi

Skoda Scala Araç Ölçüleri:

Skoda Scala Ölçüleri

Skoda Scala Ölçüleri

Skoda Scala Garantisi Kaç Yıl?

Skoda Scala Garantisi Kaç Yıl

Skoda Scala Garantisi Kaç Yıl

 

Yeni 2021 Model Skoda Scala Fiyat Listesi

2021 Skoda Scala 1.0 TSI 110 PS DSG Elite Fiyatı

244.900 TL

2021 Skoda Scala 1.0 TSI 115 PS DSG Elite Fiyatı

248.900 TL

2021 Skoda Scala 1.0 TSI 110 PS DSG Premium Fiyatı

309.400 TL

2021 Skoda Scala 1.0 TSI 115 PS DSG Premium Fiyatı

313.400 TL

2021 Skoda Scala 1.5 TSI ACT 150 PS DSG Premium Fiyatı

332.400 TL

2021 Skoda Scala 1.6 TDI SCR 115 PS DSG Premium Fiyatı

359.900 TL

 

Skoda Scala Ekstra Panoramik Cam Tavan Fiyatı : 14.000 TL

 

Sıkça Sorulan Sorular

Skoda Scala 1,0 TSI, 1,5 TSI ve 1,6 TDI olmak üzere ikisi benzinli biri dizel motor seçenekleri mevcuttur. Sportif sürüş keyfi ve yakıt tüketimindeki verimliliği konusunda kendine güvenen bir model ürettiğini piyasaya duyurmuş bir modeldir.

Skoda Scala 10,25’’ boyutundaki dijital gösterge paneli, 1280x480 piksel çözünürlüklü yüksek kaliteli ekranıyla ses, telefon, araç durumu, sürüş verileri, destek sistemleri ve opsiyonel olarak yer alan navigasyonu sayesinde kullanıcılarına büyük bir kolaylık sağlıyor.

2021 Skoda Scala 1.0 TSI 110 PS DSG Elite Fiyatı244.900 TL2021 Skoda Scala 1.0 TSI 115 PS DSG Elite Fiyatı248.900 TL2021 Skoda Scala 1.0 TSI 110 PS DSG Premium Fiyatı309.400 TL2021 Skoda Scala 1.0 TSI 115 PS DSG Premium Fiyatı313.400 TL2021 Skoda Scala 1.5 TSI ACT 150 PS DSG Premium Fiyatı332.400 TL2021 Skoda Scala 1.6 TDI SCR 115 PS DSG Premium Fiyatı359.900 TL


Hiç yorum yapılmamış.

Yorum yap