İstanbul Hal Fiyatları 2020 2024 • Güncel Fiyatlar

İstanbul Hal Fiyatları 2020

2020 İstanbul Hal Fiyatları

İstanbul hal fiyatları 2020 yılı içerisinde sebze ve meyve fiyatları değişiklik göstermeye devam etmektedir. Yaşanan sokağa çıkma yasakları dolayısıyla birçok şehirde ve semtlerde pazarlar kurulamamakta ve bu durumda sebze ve meyve fiyatlarının da yaşanan değişikliğin en büyük etkenlerinden biri olmaktadır.

Güncel Meyve ve Sebze Fiyatları

Merak etmiş olduğunuz İstanbul hal fiyatları 2020 son durumuna sitemizden rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Armut en düşük kilogram fiyatı 2 TL ve en yüksek fiyatı 3 TL’dir. Ankara armudunun en düşük kilogram fiyatı 3 TL ve en yüksek fiyatı ise 4 TL’dir. Deveci armut en düşük kilogram fiyatı 5 TL ve en yüksek fiyatı ise 7 TL’dir. Santamaria armudun en düşük kilogram fiyatı 4 TL ve en yüksek fiyatı ise TL’dir. Avakadonun adet fiyatı en düşük 4 TL ve en yüksek fiyatı ise 10 TL’dir. Ayva en düşük kilogram fiyatı 4 TL ve en yüksek fiyatı ise 8 TL’dir.

Çağla en düşük kilogram fiyatı 5 TL ve en yüksek fiyatı ise 7 TL’dir. Normal domatesi kilogramı en düşük 2 TL en yüksek ise 3 TL, Beef domatesin kilogramı en düşük 6 TL en yüksek ise 10 TL’dir. Antalya domatesinin ise kilogramı 5 TL en düşük ve en yüksek fiyatı ise 8 TL, Çeri domatesin kilogramı en düşük 10 TL en yüksek ise 15 TL’dir. İkinci kalitedeki domatesin kilogramı ise en düşük 2 TL ve en yüksek ise 3 TL’dir. Kokteyl domatesin kilogramı en düşük 6 TL ve en yüksek ise 11 TL’dir. Pembe domatesin en düşük kilogram fiyatı 6 TL en yüksek fiyatı ise 10 TL’dir. Salkım domatesin en düşük kilogram fiyatı ise 4 TL en yüksek kilogram fiyatı ise 7 TL’dir.

Çengelköy silor salatalığın kilogram fiyatı en düşük 3 TL ve en yüksek fiyatı ise 5 TL’dir. İkinci kalite Çengelköy salatalığın kilogramı en düşük 2 TL ve en yüksek fiyatı ise 3 TL’dir. Salatalık birinci kilogram fiyatı en düşük 2 TL ve en yüksek fiyatı ise 3 TL’dir. İkinci derece salatalığın kilogram fiyatı en düşük 1 TL ve en yüksek fiyatı ise 2 TL’dir.

En Güncel İstanbul Hal Fiyatları

İstanbul hal fiyatları 2020 yılı içerisindeki tüm değişkenlerle birlikte sitemizi takip ederek en güncel fiyatlara rahatlıkla ulaşabilirsiniz.


Hiç yorum yapılmamış.

Yorum yap