Güncel Yardımcı Alet Fiyatları (2019)

24 / 100

En güncel pratik yardımcılar fiyatları

Evlerde kullanılan bazı yardımcı ev aletleri bulunmaktadır. Pratik yardımcılar olarak değerlendirebileceğimiz bu ev aletleri çok fazla kullanılmakta ve işlerin daha hızlı yapılmasına yardım etmektedir. En güncel pratik yardımcılar fiyatları incelendiğinde çok ucuza alınıp çok fazla işe yarayan ev aletleri ile karşılaşabiliriz. Özellikle mutfakta kullanılan bu yardımcılar arasında silikon fırçalar, yağ sıçratmayan ürünler, limon sıkacakları, mantımatikler, ölçü kaşıkları, litre ölçerler gibi pek çok üründen bahsedilebilir. Bu ürünler oldukça uygun fiyatlara satışa sunulmakla birlikte işlerin pratik yapılmasında yardımcı olmaktadır. Pratik yardımcı ürünlerin güncel fiyatlarına birkaç örnek aşağıdaki gibidir:

En güncel pratik yardımcılar fiyatları(Ocak 2021)
ÜrünFiyatı
Perotti Cam Ölçü Kabı – 500 ml24.99 TL
Patrix Paslanmaz Buharda Sebze Haşlama Sepeti35,99 TL
Freecook Mantımatik – Asorti24.99 TL

En güncel beyaz eşya fiyatları

Beyaz eşya denilen ve her evde mutlaka bulunması gereken elektronik eşyalarda yapılan indirimler özellikle yaz dönemlerinde atmakla birlikte firmalara özel bazı kampanyalar da bulunmaktadır. En güncel beyaz eşya fiyatları incelendiğinde bu eşyaları uygun fiyata almak mümkün olmaktadır. Beyaz eşyalar adı beyaz eşya olsa da farklı renklerde hazırlanmaktadır.
Beyaz eşyalar tek başına indirimli satılabileceği gibi set olarak yani çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, buzdolabı gibi birlikte de indirimli satışa sunulmaktadır. Son günlerde en uygun fiyata satışa sunulan beyaz eşyalardan bazılarının fiyatları şu şekildedir:

En güncel beyaz eşya fiyatları(Ocak 2021)
ÜrünFiyatı
Bosch WAT24480TR Çamaşır Makinesi2.498,00 TL
BOSCH SMS44DI00T A+ 4 Programlı Bulaşık Makinası Inox Inox2.079,00 TL
Arçelik 283720 EI İnoks Kombi Tipi No Frost Buzdolabı5.590,00 TL

En güncel ev tekstil ürünleri fiyatları

Evleri sıcak bir yuva haline getiren bu evde kullanılan eşyalar ve özellikle de tekstil ürünleridir. Bu ürünler mobilya ve beyaz eşya ile doldurulan evleri sıcak bir yuva hakline getirir. Tekstil ürünleri evlerde sürekli ve düzenli olarak alınan ürünlerdir. Kullanıldıkları ve eskidikleri için yeni ürünlerin alınması gerekmektedir.

Tekstil

Nevresim takımları, yatak örtüleri, perdeler, halılar, havlular ev tekstil ürünlerinden en çok kullanılanlardır. En güncel ev tekstil ürünleri fiyatları incelenerek aynı markanın çok uygun fiyata alınması sağlanabilmektedir. Ev tekstil ürünlerinden birkaçının güncel fiyatı aşağıdaki gibidir:

En güncel ev tekstil ürünleri fiyatları(Ocak 2021)
ÜrünFiyatı
Özdilek Modaletto Çift Kişilik Nevresim Takımı Roberto Pudra139,00 TL
Taç Çift Kişilik Yatak Örtüsü – France Pudra319,19 TL
Evsa Home Blackout V5 Karartma Taş 125×200 cm Pilesiz Güneşlik Perde100 TL

Hiç yorum yapılmamış.

Yorum yap