Fucidin Krem Fiyatı 2024 • Güncel Fiyatlar

Fucidin Krem Fiyatı

78 / 100

Fucidin Krem Nedir? Fucidin Krem Ne İşe Yarar?

Fucidin Krem Nedir Fucidin Krem Ne İşe Yarar

Fucidin krem, daha çok ciltteki deformeleri önlemek ve tedavi etmek amaçlı kullanılmaktadır. Özellikle sivilce ve uçuk sorunlarına büyük bir etki yaratmaktadır.

Fucidin krem hakkında istenilen bilgileri ve merak ettiklerinizi buradan öğrenebilirsiniz. Fucidin krem ne işe yarar, yan etkileri nelerdir, Fucidin krem vajinaya sürülür mü ve Fucidin krem fiyat 2024 gibi genelden özele pek çok konuyu ele aldık.

Fucidin Krem Ne İçin Kullanılır?

Eczanelerde satışına izin verilen bu kremin kullanım amacı ise derideki bakterilerin yok edilmesidir. Minik tüplerde satışa sunulan kremi ilgili eczanelerden temin edebilirsiniz.

Fucidin krem, antibiyotik içerikli olması sebebiyle birçok mikroorganizmada anti bakteriyel özellik sağlamaktadır. Öyle ki sıkıntı oluşturan bir deri rahatsızlığında bu krem kullanılmaktadır.

Fucidin Krem Vajinaya Sürülür Mü?

Kadınların vajinadaki kuruma ve mantar sorunu cinsel hayatı, günlük hayatı kötü bir şekilde etkilemektedir. Vajinaya sürülebilir ancak iç kısma sürülmemelidir. Vajinadaki mantarlara iyi gelmesi sebebiyle vajina çevresine rahatlıkla Fucidin krem kullanılabilir.

Fucidin Krem Nasıl Kullanılır?

Doktor önerisi ile kullanılması gereken bu ilacın kullanım şekli nasıldır? En basit şekliyle antibiyotik etkili olması sayesinde sivilce çıkan kısımlara 2 veya 3 gün boyunca günde ikişer kez sürmeniz yeterli olacaktır.

Vajina bölgesi, eller, ayaklar, yüz ve vücudun pek çok kısmında Fucidin krem kullanılabilmektedir. Ancak burada dikkat edilmesi gereken husus özel bölgelerde hassas davranması gerektiğidir. Örneğin vajina kısmında dudakların içine sürmemeye, yüz bölgesinde göz ve burun deliklerine yakın sürmemeye ve vücutta kapalı alanlarda kullanımına dikkat edilmesi gerekmektedir.

Fucidin Krem Yan Etkileri Nelerdir?

Genel görülen yan etkiler;

  • Nefes almada güçlük,
  • Kurdeşen,
  • Dilde, dudakta ve burun kısımlarında şişme,
  • Karın ağrısı gibi Fucidin krem yan etkileri görülebilmektedir.

Fucidin Krem Reçetesiz Alınır Mı? (Temmuz 2024)

Reçetesiz bir şekilde eczanelerden temin edilebilen bu krem, mutlaka doktor tavsiyesi ile kullanılmalıdır. İçeriğinde 111 mg alkol, 2 mg fusidik asit ve 0,04 mg butilhidroksianisol bulunması nedeniyle doktor reçetesi önem kazanmaktadır.

Fucidin Krem Fiyatı Nedir? (Temmuz 2024)

fucidin krem fiyat

20 gram Fucidin krem fiyatı 2024 günceli olarak en son 19.33 TL olarak belirlenmiştir. Bu kremin eczanelerden reçete ile satın alınması tavsiye edilmektedir.

Sıkça Sorulan Sorular

20 gram Fucidin krem fiyatı [current_date format='Y'] günceli olarak en son 19.33 TL olarak belirlenmiştir. Bu kremin eczanelerden reçete ile satın alınması tavsiye edilmektedir.

Genel görülen yan etkiler; Nefes almada güçlük, Kurdeşen, Dilde, dudakta ve burun kısımlarında şişme, Karın ağrısı gibi Fucidin krem yan etkileri görülebilmektedir.


Hiç yorum yapılmamış.

Yorum yap