Antalya Web Sitesi Fiyatları 2024 • Güncel Fiyatlar

Antalya Web Sitesi Fiyatları

20 / 100

Antalya’nın en iyi web tasarım ajansı olan AdNet dijital pazarlama ajansında web sitesi fiyatları üç ana kategoriye ayrılmaktadır;

Kişisel Web Sitesi Fiyatı: 1.999 TL

Kurumsal Web Sitesi Fiyatı: 2.999 TL

E-Ticaret Web Sitesi Fiyatı: 4.999 TL

Muhtemelen Antalya’da biraz zorlarsanız daha uygun fiyatlara web tasarım hizmetleri sunan farklı şirketler de bulabilirsiniz. Burada size sıkça karşılaştığımız bir sorundan bahsetmek istiyoruz. Kurumsal bir web tasarım ajansı olduğumuz için sorun amatör ekiplerle sorun yaşayan insanlar tarafından çok sık aranıyoruz. Daha ucuz fiyatları olduğu için kurumsal olmayan ekiplerle çalışan şirketler birkaç aylarını kaybettikten sonra ajansımıza gelerek web sitesi yaptırmak istiyorlar.

Web sitesi ek hizmetleri

Antalya Web Sitesi Fiyatları

Geçmişte belki bir web sitesi sahibi olmak sizi rakiplerinizden ayırabilirdi. Ancak içinde bulunduğumuz milyonlarca web sitesinin var olduğu dönemde bu internet siteleri çöplüğünde kaybolmamak için bazı şeyler yapılması gerekiyor. Antalya web tasarım firmalarından birini seçmeden önce sundukları bu ek hizmetleri incelemek çok önemlidir. Çünkü tüm bu ek hizmetleri tek bir ajanstan satın almak hem tasarruflu hem de iletişim açısından çok kolay olacaktır.

Antalya SEO hizmetleri

Bu tarz ek çalışmaların başında SEO adıyla da bilinen arama motoru optimizasyonu çalışmaları geliyor. Potansiyel müşterilerinizin ilgisini çekebilecek içerikler oluşturmak internet sitenize herhangi bir reklam harcaması yapmadan insanların gelmesine sebep olacaktır. Bir de bunlar kaliteli olursa ziyaretçilerin müşterileri dönüşmesi çok kolaylaşacaktır. Ajansımız aynı zamanda Antalya SEO firmaları arasında da ilk sırada yer almaktadır.

Antalya sosyal medya yönetimi hizmetleri

En iyi Antalya sosyal medya ajansı olmamızın yanında eğer inceleme şansınız olursa rakiplerimizle aramızda çok daha büyük başka bir fark olduğunu da fark edeceksiniz. Antalya sosyal medya ajansları genellikle sadece bu alanda hizmet veren amatör firmalardan oluşuyor.

Antalya internet reklam hizmetleri

Başta Google, Facebook, İnstagram, Tik tok gibi platformlar olmak üzere reklam vermek artık her markanın düzenli olarak yaptığı işler arasında yer alıyor. Antalya’mızda yer alan birçok şirketin bunları kendi içlerinde halletmeye çalıştıklarını biliyoruz. Tabii ki bu süreçleri kendiniz de yönetebilirsiniz ancak dijital reklamcılık alanında uzman bir ekiple bütçenizin karşılığını çok daha verimli bir şekilde alabilirsiniz.

Antalya dijital pazarlama hizmetleri

AdNet dijital pazarlama ajansı olarak verdiğimiz tüm bu hizmetlerin bir strateji etrafında toplu olarak uygulanmasına dijital pazarlama hizmetleri diyoruz. Uyguladığımız strateji ve çıkardığımız takvimler ile markamızın geleceğini planlıyor ve planladığımız gibi olması için gereken çalışmaları yürütüyoruz.


Hiç yorum yapılmamış.

Yorum yap