Absinthe Fiyatları 2024 • Zamlı En Güncel Yeşil Peri Fiyat Listesi

Absinthe Fiyatları

72 / 100

Tüketimi hakkında pek çok söylenti dolaşan ve nadir bulunan alkollü içeceklerden biri olan Absinthe bir diğer deyişle Yeşil Peri, fiyatı ile de bilinir içkilerden. 24th Temmuz 2024 tarihi itibari ile alkollü içecek dağıtıcıları tarafından tavsiye edilen en güncel Absinthe fiyatları detaylı liste halinde sizlerle.

Ülkemizde alkollü içeceklere son olarak 3 Ocak 2023 tarihinde %13.48 oranında zam yapılmıştır. Aşağıda bulunan zamlı Absinthe fiyatları, 2023 güncel Absinthe fiyatı olarak yayınlanmıştır. Süpermarket ve havalimanlarında bulunan freeshop marketlerde fiyatlar işletmelerin yapmış olduğu indirim ve kampanyalardan ötürü değişiklik gösterebilir. Güncel Migros Absinthe fiyatları veya CarrefourSA Absinthe fiyatları listesine de sitemiz üzerinden ulaşabilirsiniz.

Mey İçki Sanayii Tic. A.Ş ve Pernod Ricard Turkey isimli alkollü içecek dağıtıcılarının en güncel Absinthe fiyatları aşağıda bulunan listelerde yer almaktadır. Yukarıda yer alan navigasyon aracılığıyla fiyatı hakkında bilgi almak istediğiniz Absinthe içecek markasına tıklayarak daha hızlı bilgi edinebilirsiniz. Ayrıca Migros Absinthe fiyatları listesine de sitemiz üzerinden ulaşabilirsiniz.

Aşağıda yer alan güncel Absinthe fiyatı son yapılan fiyat güncellemesi ile birlikte 3 Ocak 2023 tarihinde yapılan fiyat güncellemesine göre düzenlenmiştir. Fiyatlara KDV dahildir. Migros, CarrefourSA gibi süpermarket zincirlerinde düzenlenen kampanya veya indirimler zincir marketlerin perakende satış fiyatıdır, aşağıda yer alan fiyatlarda değişiklik gösterebilir. Listemizde yer alan fiyatlar alkollü içecek dağıtıcıları tarafından tüketicilere tavsiye edilen satış fiyatlarıdır.

Sitemiz üzerinde herhangi bir alkollü içeceğin tanıtımı veya satışı söz konusu değildir. enguncelfiyatlar.com, okuyucularına sadece alkollü ürünlerin fiyatlarını sunar, bilgilendirir. Sitede yer alan tüm Absinthe fiyatları günlük olarak kontrol edilerek güncellenir.

Güncel Absinthe Fiyat Listesi

Ülkemizde en son yapılan alkol zamlarından sonra Absinthe fiyatları da değişiklik göstermiştir. Yapılan zam sonrası alkollü içecek dağıtıcı ve üreticileri tarafından düzenlenen, 24th Temmuz 2024 tarihi itibari ile tavsiye edilen güncel Absinthe fiyatları ve çeşitleri şu şekildedir;

Absinthe Fiyatları (Temmuz 2024)
Ürün Fiyatı
50 lik Absinthe Polski Fiyatı 265,00 TL
70 lik Absinthe Polski Fiyatı 351,00 TL

Absinthe fiyatları son yapılan fiyat güncellemesi ile birlikte 3 Ocak 2023 tarihinde güncellenmiştir.

Yukarıda belirtilen güncel Absinthe fiyatları sadece Türkiye Cumhuriyeti sınırları çerçevesinde faaliyet gösteren tekel ve market satış fiyatlarıdır. Bu fiyatlar Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’nde geçerli değildir!

Arama Sözcükleri: 20 lik Absinthe kaç para, 35 lik Absinthe ne kadar, 70 lik Absinthe ne kadar, 50 lik Absinthe ne kadar, 100 lük Absinthe ne kadar, 35 lik Absinthe kaç para, 50 lik Absinthe kaç para, 70 Absinthe kaç lira, Absinthe kaç tl, yeşil peri kaç tl, yeşil peri kıbrıs, yeşil peri fiyatı

Absinthe Fiyatları


Hiç yorum yapılmamış.

Yorum yap